Наші послуги

hero

Реставрація паркету

work

Перевага паркету в тому, що його легко відновити. Це єдиний тип підлогового покриття, який можна зробити абсолютно новим після багатьох років використання, просто відшліфувавши його та знову обробивши поверхню. Якщо ви хочете новий кольор, паркет можна просто відшліфувати, а потім обробити новим кольором, надаючи йому абсолютно нового вигляду.

Процеси залежать від віку та стану; вік особливо важливий при розгляді реставрації паркетної підлоги, оскільки в минулому паркет, без сумніву, був покритий килимами та гумовими підкладками тощо. Коли ці покриття піднімають, блоки часто виявляються пухкими, а в деяких випадках гнилими і потребують заміни.

Загальними проблемами з паркетною підлогою та особливо старим паркетом є:

 • - Сипучі та незв’язані блоки
 • - Гнилі та негусті блоки
 • - Відсутні блоки та ділянки, залиті бетоном замість заміни блоків
 • - Зазори між блоками
 • - Погана обробка поверхні та зовнішній вигляд
 • - Заблокуйте секції, які піднімаються від підлоги через несправні основи
 • - Відсутність компенсаторів, що спричиняє деформацію паркету

Що ми пропонуємо:

Поверхнева реставрація

Недорогий спосіб освіжити паркет з невеликими подряпинами, дефектами чи брудом. Зазвичай - це шліфовка і циклювання. Підготовка до лакування поверхні підлоги

Фрагментарна реставрація

Часткова реставрація окремої і набільш зруйнованої області поверхні. Зі збереженням оригінального малюнку і заміною окремих планок

Повна реставрація

Повна реставрація паркету за допомогою циклювання і шліфування.

Паркетна підлога з часом має властивість зношуватися та втрачати свій товарний вигляд при інтенсивній чи навіть не сильній експлуатації. В основному проблема полягає в механічних пошкодженнях від меблів, неправильної експлуатації та потраплянні прямих сонячних променів. За таких умов паркетне покриття починає жовтіти, тьмяніти з'являється ширшавість. Цю проблему часто можна вирішити за допомогою шліфування.

Шліфування паркету - відмінний спосіб надати підлогового покриття бездоганний зовнішній вигляд. Усуває подряпини, відколи й інші нерівності, що з'являються під час експлуатації. Також шліфують новий паркет - щоб збільшити термін його служби. Вдається це з допомогою професійних шліфувальних машин, які замінили стару ручну роботу і грубі циклювальні машини, які часто зрізали дуже багато деревини. Вагомим плюсом шліфувальних машин є відсутність великої кількості пилу, стружки і шуму.

Шліфувальні процедури складаються з видалення верхнього шару захисного покриття вашої дерев’яної підлоги, а також тонкого шматочка оголеної дерев’яної поверхні, де це необхідно, наприклад, у випадках, коли є глибші подряпини, вм’ятини та плями. Рекомендується робити шліфування в перші 5 - 6 років після укладки паркету з подальшим повторенням процедури через 10 - 15 років. Вартість таких послуг недорога і набагато дешевша повної заміни паркету. До того ж шліфування подарує вам можливість насолоджуватися вашою підлогою ще довго.

Монтаж терас і фасадів

Наша компанія готова виконати монтаж терас і фасадів «під ключ» на вашому об'єкті. Це тільки здається, що все легко і просто: беремо дошки, беремо кріплення, вивчаємо інструкцію, і вперед. Однак в процесі виконання робіт виникає безліч нюансів, які без належних навичок неможливо зробити якісно. Наші бригади виконають монтажні роботи на високому рівні і з гарантією.

work

МОНТАЖ ТЕРАС

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Тераса - це інженерна споруда, будівництво якої має свої особливості. Зокрема – основа під покриття, від неї залежить термін служби тераси. Помилки в монтажі основи - наприклад, відсутність ухилу - приведуть до гниття і руйнування дощок. Готова конструкція - це може бути металокаркас, бетонна основа або гідроізоляція і регульовані опори в залежності від місця розташування тераси

УКЛАДАННЯ ДОЩОК

Терасна дошка з обраного вами матеріалу, надійно закріплюється на основі з урахуванням всіх технологічних зазорів, з організованою вентиляцією, з витриманими нормами на провисання і водовідведення

МОНТАЖ ФАСАДІВ

Установка фасадної дошки проводиться на обрешітку. Підготовлені дерев'яні лаги кріплять саморізами. Якщо передбачений утеплювач, то кріплення виконують поверх нього. Їх установка проводиться перпендикулярно напрямку фасадних дощок.

Укладання паркету

work

Щоб отримати гарну, надійну і довговічну паркетну підлогу, недостатньо просто купити якісну паркетну дошку. Необхідно правильно підготувати основу, придбати всі супутні матеріали і укласти дошку згідно рекомендованою технологією. Звичайно, все це краще довірити професіоналам - звернення до фахівців дозволить уникнути багатьох складнощів і непередбачених витрат, а паркет прослужить довго і довго не вимагатиме ремонту.

Є два основні способи укладки паркету:

1. Метод плаваючої підлоги полягає в з'єднанні паркетних дощок між собою без фіксації їх до основи підлоги. Дошки збираються в єдиний пласт, який вільно лежить на підкладці - спеціальному компенсує матеріалі, розташованому між підставою і паркетною підлогою. Цей спосіб найбільш поширений, але як і будь-який інший метод має свої сильні і слабкі сторони.

Основними плюсами є висока швидкість збирання, мінімізація витрат та можливість повторного використання дошки.

Мінусами буде недостатня надійність через рухливість паркетного пласту може призвести до деформації замкового з'єднання. таку поверхню майже неможливо відшліфувати при відновленні. Також можливий дискомфорт через рухливість пластин.

2. Метод жорсткого кріплення до основи має на увазі приклеювання кожної паркетної дошки до спеціальним чином підготовленої основи підлоги. На час висихання клейового складу дошки додатково фіксуються паркетними цвяхами або скобами для посилення міцності всієї конструкції. У цього методу теж є свої переваги і свої недоліки.

Плюсами такого покриття буде висока надійність та довговічність кострукції. Її зручно реставрувати, а у використанні відчувається комфорт.

Таке покриття потребує більших витрат і часу, а також використання праці спеціаліста для того, щоб уникнути ризику провального результату.

Укладання комерційних покриттів

Монтаж покриття для підлоги - важливий і складний процес, адже від цього залежить не тільки естетичний вигляд вашого об'єкта, але зручність переміщення по ньому, а також довговічність і стійкість до навантажень. Ми пропонує Вам комплексний, професійний підхід на всіх етапах облаштування підлоги

- Оптимальний вибір матеріалів і технологій

- Якісний монтаж в термін

- Гарантія на виконані роботи

work

Комерційні підлоги бувають різних видів, їх роблять з різних матеріалів. І справа тут не тільки в естетиці і зовнішньому вигляді. Конструкція підлоги в першу чергу залежить від того, в якому приміщенні його роблять, які на нього будуть здійснюватися навантаження, які негативні фактори будуть на нього впливати. Підлога - це без перебільшення будівельна система, на якій відбуваються різні процеси, пов'язані як з роботою техніки, так і з життєдіяльністю людей.

Ми працюємо з приміщеннями різного функціонального призначення і виконуємо замовлення будь-якої складності: кафе, бари, ресторани, автосалони, супермаркети, торгово-розважальні центри, спортивні об'єкти, виробничі і житлові об'єкти.

Бажаєте з нами зв’язатися?

 • Наші контакти

 • tdk.gorizont@gmail.com
 • +38(067) 820 28 26
 • +38(067) 325 82 11

Або напишіть нам

  <